Tržnice Vinamo Brno 4.06/5 (42) 5

Brněnská tržnice Vinamo

Tržnice Vinamo v Brně v sobě ukrývá nejen obchody s oblečením a potravinami ale i několik bister nabízejících pochoutky vietnamské kuchyně. V nabídce můžete naleznout mnoho pokrmů od závitků až po polévky Pho.

Pho bo – 100 Kč

Pho ga – 100 Kč

Pho bo ga – 100 Kč

Otevírací doba:

út – ne | 8:00-19:00

po | zavřeno
Jaké je Vaše hodnocení?


Okomentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 zamyšlení nad “Tržnice Vinamo Brno

 • Amanta

  Jinak jsem ale pro změnu chtěla pochválit jejich obchody i prodavače, ti me nikdy nezklamala, potraviny kvalitní a za skvělou cenu,takze za tohle moc děkuji, God bless you.

 • Amanta

  Bývavalý časy, kdy si tam člověk pochutnal, nejlepe kdy tam jeste nechodilo tolik lidi a byvalo to v jinych jidelnach, jidla i kvaluta uplne jinde,v posledni dobe jsou jidla horší a horší a do toho ještě i čím dál dražší, teď už nevím zda to bylo v prostřední restauraci či v te poslední, normálně polévka pho ga byla zkazena, tak jsem si ji dala za nejakou dobu později te 1.A byla vynikající,jenže to bylo asi naposled od te doby i tam taky hnus, slaný jak mocuvka a kdo vi proc ze se to ani nedalo jíst to stejný nudle s masem, a rizoto pro změnu premasteny plný všelijakých sracek tu rýži aby člověk pohledal,maso s rýží bylo sice už lepší ale ta osmahla cibule teď nemyslím tu krupavou ale normální taky jak zkazena hnusná ze jsem ji musel a vyplivnout a musela si pro jistotu vic ocichat a ochutnat víc toho jídla zda je fakt čerstvé,což naštěstí bylo ale i tak, velmi se tam zhoršily, predrazili a ještě tam šidí, za 4 porce jidla a 3 piti po nas chteli 560 kc a za takovy humus doma jsem si to prepocitavala znova a zjistila ze nas i tak baba osidila,takze to bylo naposled co jsem tam jedla, priste si rovnou zajdu do bistra takze adios!

 • Jan Dzacovsky

  Chodím na tržnici blíže k Černovicím do třetí restaurace v pořadí (Potraviny A, B, C, Restaurace A, B, C).
  Mají tam naprosto fenomenální Bun Ca. Vždycky si do ní vysypu celý talířek chilli a směju se těm, co si tam dají sotva pár semínek a hned brečí, jak to pálí :)) Poslal bych je na exkurzi do Indické restaurace (konkrétně na Fal, vindaloo je pro děti).

 • Jarda

  Jedna z nejlepších polévek Pho bo ga, co jsem kdy jedl. Vývar je výborný, když se dochutí citrónem a rybí omáčkou, ale pozor na to jejich chilli, je to strašně silný! Jinak maso je někdy trochu prorostlejší, což mě to nevadí ale kolega si občas na to stěžuje. Jinak nejlepší Pho v Brně, teda alespoň podle mě 😀